Jak jsem k novýmu telefonu přišel

Hlodalo mě to už delší dobu, že by to chtělo přejít už na něco novýho, ale furt sem nevěděl co. Půl roku mi trvalo, než sem se konečně rozhoupal a objednal si něco, co je malinko jinde s parametrama, než doposavaď používanej ZTE Joe (Vodafone 945 pro neznalý typovýho označení). Výběr padnul na telefon, se kerým zase přišel první Vodafone a to konkrétně Huawei Ascend G300. Za cenu nepřesahující 4000 korun, teda když vás nenapadne objednávat přes nějakej elektro e-shop, kde se ceny hejbou o řády stovek korun vejš (plus doprava, kerá je u VF zadarmo – pozor, nejedná se o skrytou reklamu, nýbrž o konstatování faktu, že vás to prostě jinde vyjde dráž), máte něco, co stávalo při masovějším nástupu smartphonů 2x až 3x tolik. Holt kdo si počká,ten se dočká.

Asi čekáte ňákej ten parametr, že jo? Tak teda tady něco vysypu zpaměti:
Procesor 1GHz, RAM 512MB, displej 480x800px, 16 milionů barev a nad ním Gorilla Glass, foťák pětimegapixelovej s LED přisvětlením a autofokusem, 2GB uživatelský paměti s možnostěj strčit do telefonu SDHC s kapacitou až 32 giga (tak velkou tam sice nemám, ale je to kurva místa, co?), Android 2.3.6 s možnostěj upgradu na 4.0.3, což sem taky hned proved.

Teďka sem prsknu taky ňákej ten vobrázek, že jo.

To je fotka telefonu pořízená telefonem, tak sem zvědavej, jak to bude vypadat na Těch Internetech. Jinak teda abyste věděli, tak sem celej tenhle článek smolil na tomhle novým telefonu přes WordPress pro Android včetně korektury.

Tak, a teď už je to asi tak všechno, co chtěl básník říci.

EDIT: V klasický verzi WP sem akorát musel trochu formátovat.

Tento článek je ze škatulky Tlachání. Uložit permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *